Prodavač na terenu (m/ž)

Opis posla: traže se kandidati iz Zagreba ? ili neposrednoj okolini za posao prodavač na terenu. Kandidat bi trebao raditi na privlačenju novih klijenata i brinuti se o postojećima, uzimanju narudžbi, pružanju tehničkih informacija kupcima, praviti ponude, pratiti otvorene finansiske stavke  i druge radove prema uputama njegov nadređenog. Tražimo kandidata kojemu takav rad na terenu odgovara i predstavlja mu izazov, koji če brzo usvojiti sve novitete, biti visoko motiviran i u stanju preuzeti odgovornost. Poželjno je da imaju kandidati  poznavanje hidraulike, pneumatike i industrijske armature

Očekujemo:

  • srednjeg strukovnog obrazovanja, srednjeg općenitog obrazovanja
  • vozačka dozvola B kategorije
  • dobro poznavanje računala
  • Ostali uvjeti Psihomotorne vještine: odgovornost za vrijeme vožnje. Mentalne sposobnosti: verbalna sposobnost, sposobnost za rad s klijentima i drugim poslovnim partnerima, organizacijske i koordinacijske sposobnosti, sposobnost da prihvati odgovornost. Osobine ličnosti: procjena sposobnosti, komunikacijske, ljubaznost, poštenje, savjesnost, točnost, inicijativa, inovacija, inventivnost, odgovornost, nekonfliktnost, tolerancija, visoka motivacija, lojalnost poslodavcu, osobni izgled.

Nudimo:

  • Trajanje zaposlenja: na određeno vrijeme -12 mjeseci uz mogućnost produženja ugovora.
  • Konkurentna plaća
  • Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Molbu šaljite na e-mail: info@s3c.si

Podjetje: S3C d.o.o.

Naslov:

Tržaška cesta 116, 1000 Ljubljana

Kontaktna oseba: Igor Pristavec